KIEROWCA C+E – BDF – Lipsk

 Dodano: 05.04.2021, 00:00
 Lokalizacja: Lipsk, Sachsen, Niemcy
 Wyświetleń: 105
ID ogłoszenia: 10859
Cena:
9 500 PLN
Lipsk, Sachsen, Niemcy,
Pokaż na mapie
m.wolska@cedriver.pl
m.wolska@cedriver.pl ● offline W serwisie od: kwiecień 2021

Szczegóły ogłoszenia

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: bez systemu
Rodzaj naczepy: podkontenerowa (BDF)
Wynagrodzenie: podstawa 1900-1950 € + diety + dodatki
Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa podkontenerowa (BDF),
• przewóz poczty i przesyłek kurierskich pod DHL, w trasach po Niemczech

Warunki zatrudnienia:
• praca od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami,
• zatrudnienie trasach nocnych, liniowych,
• zakwaterowanie w kabinie samochodu z zapleczem socjalnym przy bazie firmy,
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
• wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia kierowcy i jego stażu pracy, początkowo:
• dla kierowców bez doświadczenia na BDF: podstawa 1900 € brutto + diety 24 € netto,
• dla kierowców z doświadczeniem na BDF: podstawa 1950 € brutto + diety 24 € netto,
• ustawowe dodatki za pracę w godzinach nocnych,
• współpraca z polską tłumaczką, która pomaga w komunikacji z dyspozytorem,
• możliwość przeszkolenia z obsługi zestawu przed rozpoczęciem pracy,
• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy, zaświadczenie o niekaralności,
• uprawnienia ADR podstawowe,
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym,
• podstawowa znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na załadunkach i rozładunkach

Mile widziane:
• doświadczenie w obsłudze zestawów z wymiennymi kontenerami BDF

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: m.wolska@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie
Kategoria:
Typ transakcji:
Zamienię
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
9 500 PLN
Cena:
9 500 PLN
Kategoria:
Zamienię
Oferta od:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoPrzestrzegaj zasad bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
zawiadomienie o zbyciu pojazdu
Zobacz wszystkie