Enter Nieruchomości Szczecin

 Lokalizacja: Szczecin
 Wyświetleń: 1536
ID ogłoszenia: 26912
Cena:
2 000 PLN
Szczecin, zachodniopomorskie
Pokaż na mapie
Enter Nieruchomości
Enter Nieruchomości ● offline W serwisie od: kwiecień 2022
784969734
Tel: ...
Tel: 784...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Nieruchomości Enter - doradztwo w zakresie Rynku Nieruchomości, bezpłatna wycena mieszkania, domu lub lokalu użytkowego.

Wspaniała promocja dla poszukujących nieruchomości w Szczecinie i okolicach. Tutaj można znaleźć dobre oferty w okazyjnych cenach. A także dodać swoje ogłoszenia (także prywatne), jeśli tylko mamy taką potrzebę i fajne mieszkanie na wynajem, albo podnajem. Zwłaszcza w tym drugim przypadku, ważna jest zgoda właścicieli, aby wszystko było zgodne z prawem. Kolejnym ważnym powodem, aby się do nas zgłosić, jest konieczność sprzedaży mieszkania, albo domu. Dzięki naszej znajomości rynku, współpracy na wielu płaszczyznach, może się to udać w krótkim czasie. My wiemy, jak należy napisać ofertę i jakie wystawić ogłoszenie nieruchomości, aby dokonać szybkiej sprzedaży. Chodzi o to, aby umiejętnie wystawić mieszkania na sprzedaż, czy domy na sprzedaż, ale także należy wykonać dobre zdjęcia. No i jasno i rzeczowo opisać to, co mamy do zaoferowania.
Biuro Enter Nieruchomości Szczecin
Zupełnie inną kategorią są działki na sprzedaż, bowiem to wiązać się może z dodatkowymi inwestycjami. Nie każdego kupującego stać na takie projekty, ale bywa, że duże firmy, zajmujące się zakupem gruntów na wynajem, a także późniejszym ich zagospodarowaniem, mają na to środki. Niektóre z tego rodzaju ofert, są także dobre dla firm, które korzystają ze wsparcia w postaci dotacji. Bywa, że te środki są naprawdę duże, a dzięki dodatkowemu dofinansowaniu, można zrobić znacznie więcej, niż normalnie. Także z pewnością duże firmy deweloperskie przeglądają ogłoszenia nieruchomości, w poszukiwaniu dla siebie korzystnej lokalizacji na zbudowanie czegoś nowego. Co z całą pewnością będzie przynosiło duże korzyści finansowe w późniejszym terminie. Może już czas pomyśleć o dobrej inwestycji na przyszłość, a tą może się okazać zakup mieszkania na wynajem albo nawet kilku. A, jako że dla rodzin, pomocne okazują się większe metraże, to w ostatnim czasie także i domy na wynajem. A bywa, że różnica w cenie najmu między mieszkaniem a całym domem nie jest aż taka duża. Z tym że w przypadku budynków, istnieje większa szansa na własne podwórko. Czyli to, że będziemy mieć dzięki temu dostęp do własnego ogródka, czy odrobiny więcej prywatności, niż w małym, albo trochę większym mieszkaniu.
 

Co zyskasz współpracując z biurem Enter Nieruchomości

Pomożemy Państwu w zakupie, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości: mieszkania, domu, gruntu, biura czy lokalu użytkowego. Lista ofert nieruchomości, ogłoszenia nieruchomości, oferty nieruchomości, nowe mieszkania, mieszkania deweloperskie, sprzedaż mieszkania, sprzedaż domu, sprzedaż lokalu użytkowego, sprzedaż biura, sprzedaż działki.

Na naszej stronie (zakładka lista ofert) możecie Państwo przejrzeć, jak wyglądają nasze ogłoszenia mieszkania na sprzedaż i na wynajem z miasta Szczecina. Oferujemy mieszkania po remoncie, mieszkania do remontu oraz inne nieruchomości tylko w firmie ze Szczecina - Enter Nieruchomości. Zapraszamy wszystkich do współpracy!
Zobacz naszą stronę (kliknij powyższe logo) lub oglądaj krótką prezentację film na YouTubie, dostępny na naszej stronie.
Typ transakcji:
Zamienię
Oferta od:
Firmy
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 784... ... Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
2 000 PLN
Szczecin, zachodniopomorskie
Pokaż na mapie
Enter Nieruchomości
Enter Nieruchomości ● offline W serwisie od: kwiecień 2022
784969734
Tel: ...
Tel: 784...
Cena:
2 000 PLN
Szczecin, zachodniopomorskie
Pokaż na mapie
Enter Nieruchomości
Enter Nieruchomości ● offline W serwisie od: kwiecień 2022
784969734
Tel: ...
Tel: 784...
Typ transakcji:
Zamienię
Oferta od:
Firmy
Miejscowość:
Województwo:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoPrzestrzegaj zasad bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
 Lokalizacja: Szczecin
 Wyświetleń: 1536
ID ogłoszenia: 26912
zawiadomienie o zbyciu pojazdu
Zobacz wszystkie

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika

Do góry