Kontakt z nami - formularz kontaktowy - polski portal ogłoszeniowy Oyh.pl

Skontaktuj się z nami, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Jeśli chciałbyś nawiązać z nami współpracę, zapytać o reklamę na naszej stronie, po prostu napisz do naszej redakcji.
Za pośrednictwem poniższego kontaktu, możesz nam zgłosić nieprawidłowości, odnośnie do dodanych ogłoszeń lub napotkanych błędów w naszej witrynie. Najszybciej jak to możliwe, odpowiadamy na wszystkie maile, sugestie i pytania. Ponadto informujemy, iż SPAM jest przez nas ignorowany. Gorąco zapraszamy wszystkich do skontaktowania się z nami!

Kontakt

Administratorem danych osobowych jest Darmowe Ogłoszenia OYH.pl z siedzibą w Szczecin, woj. Zachodniopomorskie, ul. Bazarowa 26, Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w zakresie niezbędnym do odpowiedzi na pytania zadane poprzez niniejszy formularz lub poprzez email. Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.
Czytaj dalej

Operator serwisu

Darmowe Ogłoszenia OYH.pl
ul. Bazarowa 26
71614 Szczecin, woj. Zachodniopomorskie

Do góry