Sprzedam mieszkanie bez pośredników, 4-pokojowe, piętro 2/4, Pomorzany

cena: 539900 pln

    Lokalizacja


  • Zachodniopomorskie
  • Szczecin
  • Pomorzany

Opis:

Mieszkanie na sprzedaż, 4-pokoje, 2 piętro w niskim budynku, Szczecin-PomorzanySprzedam rozkładowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, które umiejscowione jest przy jednej z cichych ulic na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim 4-piętrowym budynku. Mieszkanie ciepłe zimą (latem przyjemnie można wypocząć), usytuowane w środku budynku (bez ścian szczytowych).

POWIERZCHNIA I ROZKŁAD MIESZKANIA

Powierzchnia lokalu mieszkalnego to niemal 74,59 m2. Na to składają się 4 pokoje o następujących powierzchniach: 22, 12, 8 i 8 m2 oraz jasna kuchnia ok 8 m2, łazienka 3,4 m2, toaleta ok. 1,2 m2. Pozostała część to obszerny, przestronny przedpokój.

Sprzedam mieszkanie, 4-pokojowe, piętro 2/4, Pomorzany, bez pośrednikówSTANDARD WYKOŃCZENIA

1. SALON + 3 POKOJE
We wszystkich pokojach i przedpokoju na podłodze został położony solidny parkiet dębowy. Stan do ewentualnego odświeżenia, ale jest w dobrym stanie. Ściany w pokojach i pozostałych pomieszczeniach są wygładzone, tylko do ewentualnej zmiany kolorów. Drzwi wewnętrzne z drewna sosnowego, a w największym pokoju zostały zamontowane drzwi przesuwne. Z dużego pokoju wyjście na spory balkon.

2. PRZEDPOKÓJ
Przedpokój częściowo wyłożony w płytkach od drzwi wejściowych. Dodatkowo w holu 2 duże drewniane szafy sosnowe w zabudowie stałej plus 2 pojemne pawlacze sosnowe nad drzwiami łazienkowymi i wejściowymi.

3. ŁAZIENKA I WC
W łazience umywalka, kabina prysznicowa, miejsce na pralkę i grzejnik ze szczebelkami w kolorze białym. Ubikacja w zabudowie typu geberit.

4. KUCHNIA
W wyposażonej kuchni, meble w zabudowie, piekarnik elektryczny i płyta indukcyjna, ale w razie potrzeby istnieje możliwość przejścia na gaz. Lodówka i pojemna zmywarka (60) w zabudowie.

Układ stron świata oferowanego mieszkania: wschód/zachód.

Przejrzyj więcej zdjęć i informacji pod odnośnikiem:
https://gdom.pl/ogloszenia/mieszkanie-na-sprzedaz-4-pokoje-2-pietro-pomorzany.


Nr ogłoszenia: 32695

Wyślij wiadomość

Poleć stronę