Enter nieruchomości Szczecin

cena: 2000 pln

    Lokalizacja


  • Zachodniopomorskie
  • Szczecin
  • Parkowa

Opis:

Biuro Nieruchomości Enter - doradztwo w zakresie Rynku Nieruchomości, bezpłatna wycena mieszkania, domu lub lokalu użytkowego.

Wspaniała promocja dla poszukujących nieruchomości w Szczecinie i okolicach. Tutaj można znaleźć dobre oferty w okazyjnych cenach. A także dodać swoje ogłoszenia, jeśli tylko mamy taką potrzebę i fajne mieszkanie na wynajem, albo podnajem. W tym drugim przypadku ważna jest zgoda właścicieli, aby wszystko było zgodne z prawem. Kolejnym dobrym powodem, aby się do nas zgłosić jest konieczność sprzedaży mieszkania, albo domu. Dzięki naszej znajomości rynku, może się to udać w krótkim czasie. My wiemy, jak należy napisać ofertę i jakie wystawić ogłoszenie nieruchomości, aby dokonać sprzedaży. Chodzi o to, aby umiejętnie wystawić mieszkania na sprzedaż, czy domy na sprzedaż, ale także zrobić trzeba dobre zdjęcia. No i właściwie opisać to co mamy do zaoferowania.

Zupełnie inna kategorią są działki na sprzedaż, bo to wiązać się może z dodatkowymi inwestycjami. Nie każdego kupującego stać na takie projekty, ale bywa że duże firmy, zajmujące się zakupem gruntów na wynajem, a także późniejszym ich zagospodarowaniem, mają na to środki. Niektóre z tego rodzaju ofert, są także dobre dla firm, które korzystają ze wsparcia w postaci dotacji. Bywa, że te środki są naprawdę duże, a dzięki dodatkowemu dofinansowaniu, można zrobić znacznie więcej, niż normalnie. Także z pewnością duże firmy deweloperskie przeglądają ogłoszenia nieruchomości, w poszukiwaniu dla siebie korzystnej lokalizacji na zbudowanie czegoś nowego. Co z całą pewnością będzie przynosiło duże korzyści finansowe w późniejszym terminie. Może już czas pomyśleć o dobrej inwestycji na przyszłość, a tą może się okazać zakup mieszkania na wynajem albo nawet kilku. A jako, że dla rodzin, pomocne okazują się większe metraże, to w ostatnim czasie także i domy na wynajem. A bywa, że różnica w cenie najmu między mieszkaniem, a całym domem nie jest aż taka duża. Z tym, że w przypadku budynków, istnieje większa szansa na własne podwórko. Czyli to, że będziemy mieć dzięki temu dostęp do własnego ogródka, czy odrobiny więcej prywatności, niż w małym, albo trochę większym mieszkaniu.

Co zyskasz współpracując z biurem Enter Nieruchomości


Pomożemy Państwu w zakupie, sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości: mieszkania, domu, gruntu, biura czy lokalu użytkowego. Lista ofert nieruchomości, ogłoszenia nieruchomości, oferty nieruchomości, nowe mieszkania, mieszkania deweloperskie, sprzedaż mieszkania, sprzedaż domu, sprzedaż lokalu użytkowego, sprzedaż biura, sprzedaż działki.

Na naszej stronie (zakładka lista ofert) możecie Państwo przejrzeć jak wyglądają nasze ogłoszenia mieszkania na sprzedaż i na wynajem z miasta Szczecina. Oferujemy mieszkania po remoncie, mieszkania do remontu oraz inne nieruchomości - tylko w firmie Enter Nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!


Nr ogłoszenia: 3227

Wyślij wiadomość

Poleć stronę