Warszewo 3-pokojowy Apartament z miejscem garażowym Garden House - Szczecin

cena: 529000 pln
  • Zachodniopomorskie
  • Szczecin
  • Warszewo
  • 784 969 734
  • enter.nieruchomosci.pl
  • biuro@enter.nieruchomosci.pl
  • Sprzedam
  • NIERUCHOMOŚCI
  • MIESZKANIA
  • 2976

OPIS:

Dla Wymagających niepowtarzalna OFERTA!

Polecamy dwupoziomowy Apartament z miejscem garażowym, mieszczący się na prestiżowym, kameralnym osiedlu Garden House Apartments, w nowoczesnej dzielnicy Szczecina - Warszewo. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze nowego budynku z bloków silikatowych (rok bud. 2009), z nowoczesną cichobieżną windą, korytarze wyścielone specjalną wykładziną tłumiącą dźwięki. W mieszkaniu nie słychać kroków na korytarzu ani odgłosów windy. Okolica cicha i spokojna, budynek otoczony drzewami i zielenią, w pobliżu płynie strumyk. Osiedle na którym znajduje się apartament, jest osiedlem zamkniętym, strzeżonym, co podkreśla wyjątkowość i bezpieczeństwo Garden House, wyposażone w bogatą infrastrukturę m. in. plac zabaw dla dzieci, bezpłatna sala Fitness tylko dla mieszkańców. W pobliżu środki komunikacji miejskiej, około 10 min zajmuje dojazd do Centrum miasta.

Apartament o powierzchni 81, 2 m2 : pierwszy poziom to przestronny, doświetlony salon połączony z kuchnią, osobna toaleta (3 m2); drugi poziom to dwie sypialnie, garderoba i łazienka z wanną. Podłogi drewniane, drzwi wewnętrzne wykonane z wysokiej jakości drewna egzotycznego, okna nowego typu - drewniane. Widna kuchnia otwarta na salon, meble kuchenne wykonane na zamówienie, wysokiej klasy sprzęt AGD. Pod schodami prowadzącymi na piętro, znajduje się funkcjonalna szafa w zabudowie, która razem z garderobą eliminują szafy ubraniowe z przestrzeni dziennej. Ekspozycja okien zachodnio-północna - mieszkanie jest jasne i widne, jednak nie powoduje to nadmiernego nagrzewania - bardzo dobrze zaizolowane. Okna całego mieszkania wychodzą na otaczające osiedle łąki, zapewnia to intymność i sprawia wrażenie odizolowanego od strzeżonego i monitorowanego osiedla. Niespełna trzymetrowa wysokość salonu i innych pomieszczeń oddaje komfort wypoczywania. Charakterystyczne dla nowego budownictwa w tej okolicy, niskie koszty utrzymania, przy czteroosobowej rodzinie tylko 650 PLN/m-c z zaliczkami na ogrzewanie, ciepłą i zimną wodę. Dodatkową opłatą jest rachunek za prąd wg zużycia.

Uwaga. Dla osób zainteresowanych mieszkaniem udostępnimy rzuty kondygnacji i większą liczbę zdjęć. Do ceny mieszkania należy doliczyć 31000 PLN za podziemne miejsce garażowe.

Zapraszam na prezentację.

Arkadiusz Wawrzyniak tel.: 784 969 734

Wyślij wiadomość

Poleć nasze ogłoszenia swoim znajomym