Nagrobki Poznań

cena: 0 pln
  • ROLNICTWO
  • CZĘŚCI ROLNICZE
  • Sprzedam

OPIS:

Wykonujemy zarówno proste nagrobki granitowe bez zdobień, jak również pracujemy nad elementami sztukatorskimi, takimi jak rzeźby oraz inskrypcje. Pomożemy dobrać odcień kamienia w taki sposób, by harmonizował z formą nagrobka i tworzył estetyczną całość. Na Państwa życzenie podejmiemy się również prac konserwatorskich. Zainteresowanych zapraszamy także do naszej pracowni kamieniarskiej „nagrobki Poznań” (ulica Dąbrowskiego 139, Poznań) – z pewnością uda nam się wspólnie dokonać satysfakcjonującego wyboru nagrobka.

Obszarem dystrybucji naszych nagrobków jest nie tylko Poznań, ale i cała Wielkopolska. Nie trzeba przejeżdżać do naszego salonu, by wybrać najbardziej odpowiedni nagrobek. Wystarczy, że zapoznać się z nasza galerią, w której prezentujemy najchętniej wybierane wzory nagrobków granitowych.

Dzięki stale rozwijanemu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, możemy uczestniczyć na każdym etapie produkcji nagrobka. Zajmujemy się cięciem, obróbką, produkcją, sprzedażą i montażem. Przygotowujemy indywidualne wzory napisów. Wykonujemy również zamówienia na pomniki lub całe kwatery nagrobków.

Wyślij wiadomość

Poleć stronę