monter rusztowań dam pracę

cena: 2100 pln
  • 2438
  • Śląskie
  • Dąbrowa Górnicza
  • 603203454
  • xervon.com.pl
  • praca@xervon.com
  • PRACA
  • BUDOWA / REMONTY
  • Oferuję

OPIS:

Zadania:
• praca przy montażu i demontażu rusztowań modułowych na obiektach przemysłowych
• prace fizyczne

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza oraz Płock i okolice

Wymagania:
• kurs montera rusztowań IMBiGS (zaświadczenie z kursu i/lub książeczka montażysty),
• posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań
• mile widziane prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilność pracy na podstawie umowy o pracę
• zatrudnienie całoroczne
• niezbędne narzędzia i odzież roboczą
• możliwość wyjazdów zagranicznych po przepracowaniu 6 miesięcy na kontraktach w PL
• możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
• możliwość wyjazdów na kontrakty
• udział w opłacanych przez pracodawcę kursach i szkoleniach

Kontakt:
Email: praca@xervon.com
Telefon: 603203454,

Wyślij wiadomość

Poleć stronę