Pandemia koronawirusa - kto za nią stoi? Dowiedz się więcej!

cena: 1 pln
  • ZDROWIE I URODA
  • ZDROWIE
  • Oferuję

OPIS:

Bill Gates ufundował PIRBRIGHT Institute, który jest właścicielem patentu na koronawirusaWierzcie lub nie, szczep koronawirusa, który obecnie rozprzestrzeniał się w Chinach i za granicą, jest opatentowanym wirusem należącym do podmiotu o nazwie The Pirbright Institute, który jest częściowo finansowany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Strona patentowa dotycząca koronawirusa wyjaśnia, że ​​„może być stosowany jako szczepionka do leczenia i / lub zapobiegania chorobie, takiej jak zakaźne zapalenie oskrzeli, u pacjenta”, sugerując, że jest to kolejny uzbrojony szczep wirusa zaprojektowany do sprzedaży bardziej bezużytecznych, śmiercionośnej szczepionki, zabijając jednocześnie kilkaset tysięcy, a może kilka milionów ludzi.

Bliższe przyjrzenie się stronie patentowej pokazuje również, że Instytut Pirbright jest właścicielem wszelkiego rodzaju innych patentów na wirusy, w tym jednego dotyczącego wirusa afrykańskiego pomoru świń, który jest wymieniony jako „szczepionka”. Nic więc dziwnego, że Bill Gates jest sponsorem finansowym Instytutu Pirbrighta, widząc, że jest jednym z najbardziej agresywnych „filantropów” walczących ze szczepionkami na świecie.

Sposób, w jaki nabiera kształtu ta cała sytuacja koronawirusa, wydaje się być dokładnie tym, co Gates kiedyś zaproponował jako „rozwiązanie” rzekomego problemu „przeludnienia”. Podczas niesławnego wystąpienia TED Gates wyjaśnił, że szczepionki są jednym z kluczy do zmniejszenia globalnej populacji i czy jest lepszy sposób, aby to zrobić, niż uwolnienie masowo opatentowanego koronawirusa, aby później wprowadzić opatentowaną szczepionkę przeciwko niemu?

Bill i Melinda Gates byli gospodarzami „Wydarzenia 201” w październiku, opisywanego jako „ćwiczenie pandemiczne na wysokim szczeblu”. Co ciekawe, Fundacja Billa i Melindy Gatesów była współorganizatorem „ćwiczenia pandemicznego na wysokim szczeblu” w październiku, które obejmowało dyskusje na temat tego, w jaki sposób „partnerstwa publiczno-prywatne będą konieczne podczas reakcji na poważną pandemię w celu zmniejszenia skutków gospodarczych i społecznych na dużą skalę”.

To ostatnie przedsięwzięcie Billa Gatesa, które odbyło się we współpracy z Johns Hopkins Center for Health Security i World Economic Forum, jest co najmniej wysoce podejrzane, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że odbyło się ono w samą porę na wybuch koronawirusa.

Jak to zwykle bywa w przypadku podejrzanych epidemii chorób, które powodują, że media i środowiska akademickie mówią o nowych szczepionkach i partnerstwach publiczno-prywatnych, odciski palców Billa Gatesa prawie zawsze ukrywają się w tle. Dokładnie tak jest w przypadku koronawirusów, które mogą spełnić wiele oczekiwań Gatesa na przyszłość, w tym masowe wyludnianie, masowe szczepienia i masową konsolidację władzy rządowej.

„Te wydarzenia się nasilają i są destrukcyjne dla zdrowia, gospodarki i społeczeństwa”, czytamy w zapowiedzi o „Wydarzeniu 201”, jak je nazywali, lub spotkaniu z Gatesem i jego kumplami z października.

„Zarządzanie tymi zdarzeniami już teraz obciąża globalne możliwości, nawet przy braku zagrożenia pandemią. Eksperci są zgodni, że to tylko kwestia czasu, zanim jedna z tych pandemii stanie się globalna - pandemia o potencjalnie katastrofalnych skutkach. Poważna pandemia, która staje się „Wydarzeniem 201”, wymagałaby niezawodnej współpracy między kilkoma branżami, rządami krajowymi i kluczowymi instytucjami międzynarodowymi ”.

To brzmi jak przewidywanie tego, co teraz widzimy w przypadku koronawirusa, gdy rządy na całym świecie starają się „zarządzać” tą śmiercionośną epidemią za pomocą stanu wojennego, szybkiego śledzenia szczepionek, kwarantann i mnóstwa strachu.

„Jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę w zakresie szczepionek, opieki zdrowotnej, usług w zakresie zdrowia reprodukcyjnego, moglibyśmy obniżyć [globalną populację] o około 10 do 15 procent” - słynny cytat Gatesa mówi o prawdziwych zamiarach swojego „humanitarnego” starania.

Nie przegap kolejnych przełomowych informacji na temat rozwijającego się kryzysu związanego z koronawirusem.


Źródło:
https://americantruthtoday.com/politics/2020/01/29/bill-gates-funded-the-pirbright-institute-which-owns-the-patent-on-coronavirus

Wyślij wiadomość

Poleć stronę