Poszukujemy kobiet do zbiorów owoców i warzyw - Bawaria

cena: 43 pln
  • Zagranica
  • Niemcy
  • (+49) 179/7694771
  • brak...
  • info@gutmann-hof.de.
  • Oferuję
  • ROLNICTWO
  • PRODUKTY ROLNE
  • 24135

OPIS:

POSZUKUJEMY KOBIET DO ZBIORÓW OWOCÓW I WARZYW

Poszukujemy pracowitych, dokładnych i zaangażowanych pracowników sezonowych, najchętniej z Polski i Rumunii do zbioru naszych truskawek (w tunelach i na polu), malin i ziemniaków na okres maksymalnie 3 miesięcy. Początek zbiorów następuje od połowy maja i trwa do około połowy sierpnia.

Działalność w naszym gospodarstwie ogranicza się głównie do pracy przy zbiorze, zatem preferujemy zatrudniać kobiety.

Poszukujemy kobiet, które posiadają poniższe statusy,
- status ucznia / studenta (aktualna legitymacja),
- emerytka (aktualna legitymacja),
- gospodyni domowa (akt małżeństwa),
a także Pań które są chętne do pracy przy zbiorach.

Warunki pracy:
Podstawowe godziny pracy to 7:00 - 20:00. Większość prac wykonujemy rano i wieczorem. W południowe upały zwykle robimy kilkugodzinną przerwę.
Dbamy o to, aby każdy z naszych pracowników mógł wykorzystać maksymalny możliwy dzienny i tygodniowy czas pracy, aby móc osiągnąć jak najwyższe miesięczne wynagrodzenie.
W zależności od sytuacji podczas zbiorów, naszym pracownikom płacimy stawkę godzinową lub w dobre dni również sztukami (kilogramami lub kompletowanymi skrzynkami). W ten sposób można dodatkowo wynagrodzić ponadprzeciętne wyniki dobrych pracowników.
Stawka za godzinę to 9,60 euro.
Dobra wydajność, przyjemne i pomocne zachowanie podczas pracy, a także przestrzeganie ustalonego czasu pracy (bez wcześniejszego wyjazdu) zostanie u nas na koniec nagrodzone.
Wynagrodzenie może zostać wypłacone zgodnie z wnioskiem pracownika.

Nocleg:
Nasi pracownicy mogą mieszkać bezpośrednio na naszym gospodarstwie, w domu wybudowanym w 2016 roku. Większość pokoi to pokoje dwuosobowe z wygodnymi łóżkami, szafami i miejscami do siedzenia.
Wszyscy mieszkańcy mają do dyspozycji dużą łazienkę i wyposażoną kuchnię, w której każdy pracownik może samodzielnie gotować. W ten sposób pracownik nie musi ponosić żadnych kosztów za catering zewnętrzny.
Wszystkie pokoje posiadają dostęp do sieci WiFi.
Nasi pracownicy muszą zapłacić za pobyt w pokoju maksymalnie 5 € na osobę dziennie.
Nasze gospodarstwo znajduje się w miejscowości gdzie wszystko co potrzebne jest blisko (tj. supermarket, piekarnia, drogeria, fryzjer, apteka).

Inne wymagania:
Jeśli zgłaszają się do nas całe grupy, korzystne byłoby, gdyby przynajmniej jedna osoba posiadała znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w zakresie komunikacji oraz ważne prawo jazdy.
Jednak ani prawo jazdy, ani znajomość języka nie są konieczne.

Co jeszcze jest ważne:
Jesteśmy firmą rodzinną, zatrudniającą około 30 pracowników sezonowych, dzięki czemu utrzymujemy bardzo przyjazne i osobiste relacje z naszymi pracownikami. Jest dla nas bardzo ważne, aby nasi pracownicy czuli się u nas dobrze i czerpali przyjemność z pracy w naszym gospodarstwie.

Jeśli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie
(+49) 179/7694771 (w języku niemieckim / angielskim) lub e-mailem pod adresem info@gutmann-hof.de.
Preferowany kontakt e-mail.

Wyślij wiadomość

Poleć nasze ogłoszenia swoim znajomym