Obóz nad jeziorem Woświn 12 dni przygód

cena: 1750 pln
  • Zachodniopomorskie
  • Węgorzyno
  • OW Natura Park
  • 600889914
  • brak...
  • biuro@szogun.pl
  • Oferuję
  • NOCLEGI I TURYSTYKA
  • NAD JEZIOREM
  • 23879

OPIS:

Ośrodek Natura Park jest idealnym miejscem na obóz. Usytuowany jest nad jeziorem pierwszej klasy czystości - Woświn, znajduję się na cyplu, jest w pełni ogrodzony, posiada własną plażę, z 50 metrowym pomostem, miejsce na catering, zabawy integracyjne, mały lasek, boisko do piłki siatkowej plażowej. Ponad to na terenie ośrodka znajdują się nowe domki letniskowe z łazienkami, otoczone bardzo dużą ilością zieleni. Ośrodek ma wielkość 15 tys. m 2. Trzebawie zaś znajduję się ok. 60 km od Szczecina w kierunku na Chociwel. Obiekt monitorowany.

Bogaty, aktywny program – jezioro I klasy czystości

• noclegi w domkach drewnianych
• pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie i podwieczorek)
• prywatna plaża nad jeziorem Woświn
• obiekt monitorowany
• wiek uczestników 7-17 lat

CENA OBOZU: 1750 zł
TERMINY OBOZÓW:
II turnus: 12.07.-23.07.2021,cena 1750,00 zł - 12 dni

III turnus: 26.07.-06.08.2021, cena 1750,00 zł - 12 dni

IV turnus: 10.08.-21.08.2021, cena 1750,00 zł - 12 dni
program 12 dni:

Atrakcje
Zaraz po przyjeździe dzielimy grupę na drużyny i wszystkie zajęcia w następnych dniach będą prowadzone pod znakiem zdrowej rywalizacji pomiędzy nimi

TAJNIKI MOTORYZACJI, PIMP MY „FIAT”
Od pierwszego pojazdu do hybrydy… edukacyjna pogadanka zakończona zabawą Monster Garaż czyli niepowtarzalna okazja żeby samemu pomalować, stuningować
i przygotować do rajdu ikonę polskiej motoryzacji - malucha (Fiata 126 p).
DZIEŃ OLIMPIJSKI
Zajęcia z zakresu aktywnego spędzania wolnego czasu m.in. sztafeta wodna, kajaki, konstruowanie prawdziwych tratw. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów uczestnicy zbudują swoje platformy pływające i wezmą udział w wyścigu. Wszyscy razem staną ze sobą w szranki. Naszym hasłem będzie Citius Altius Fortius, czyli Szybciej, Wyżej, Mocniej.
WIECZÓR EURO
6 stołów. 12 drużyn. Kto ma lepszego cela? Kto wygra mistrzostwa? Kto wejdzie do wielkiego finału?
SLALOMY DO POKONANIA NA „SZALONYM ROWERZE”
Rower, który oszalał – należy pokonać tor w jak najkrótszym czasie na rowerze trójkołowym. Niby nic trudnego gdyby nie fakt, że przy skręcie kierownicy w prawo rower skręca w lewo i na odwrót i żeby jechać do przodu należy kręcić pedałami do tyłu.
ZMIERZ SIĘ Z URZĄDZENIEM ŻYROSKOPOWYM - SEGWAY’EM
Segway to jeden z najnowszych pomysłów XXI wieku w dziedzinie transportu. Pomysł jeżdżenia takim oryginalnym pojazdem powstał na zachodzie w Stanach Zjednoczonych. Ten pojazd jest zasilany elektrycznie. Ulega ciągłym modyfikacjom od czasów jego powstania w 2002 roku, nowsze modele stają się coraz bardziej nowoczesne oraz coraz doskonalsze. Posiadamy najnowszy model X2.
WYCIECZKA QUADEM
Urokliwa okolica sprzyja przejażdżką, pod okiem wykwalifikowanego instruktora zabieramy obozowiczów w najpiękniejsze rejony Trzebawia. Wybierzemy się na super wyjazd Quadem!

TOR KOMANDOSA - PAINTBALL DLA MŁODZIEŻY
Wykaż się celnością i zwinnością. Poza tym zrobienie sobie zdjęcia w pełnym ekwipunku to dopiero coś.


WINDSURFING – Podstawy windsurfingu na pięknym i czystym jeziorze. Złap wiatr w żagle!

SKIMBOARDING
Coraz popularniejszy sport. Polega on na ślizgu na desce na płytkiej wodzie, a my cóż, mamy deski i nie zawahamy się ich użyć!
EFEKT DOMINO
Grupy przechodzą przez stacje na których wykonują zadania
i zdobywają Szogun Dolary za każdą z konkurencji. Po wykonaniu wszystkich zadań cała grupa zapraszana jest do sklepu, gdzie może kupić elementy do budowania. Każda z drużyn buduje w wyznaczonym miejscu jedno ogniwo „Efektu Domino”. Grupy muszą się ze sobą porozumiewać, aby koniec jednego ogniwa był początkiem kolejnego. Na koniec najlepsza drużyna otrzymuje nagrodę za wysiłek i zaangażowanie. Dla natchnienia: https://www.youtube.com/watch?v=qybUFnY7Y8w
BALONIADA
Latający balon napełniony wodą, ręczniki, dzieci… szał ciał i wyśmienita zabawa
DRABINA DO NIEBA
Kto wyżej ? kto szybciej ? Najważniejsze – utrzymać równowagę!
ŚCIANKA DO WSPINACZKI
Pokonaj ścianę, zanim strach przed wysokością pokona Ciebie. Do odważnych widok ten należy 
REJSY PO JEZIORZE NA DUŻEJ TRATWIE
ZABAWY INTEGRACYJNE
• RUROCIĄG - uczestnicy za pomocą rur, rynien, złączek i kolanek mają zbudować rurociąg przy pomocy, którego mają przelać wodę z jednego miejsca do drugiego. Przelanie wody uruchomi mechanizm, pod którym ukryta jest wskazówka.
• BAGNO - uczestnicy mając do dyspozycji kilka skrzynek i desek muszą się przeprawić przez tak zwane bagno.
• DZIURAWA RURA - zadanie polega na wydostaniu z rury piłeczki, wewnątrz której ukryta jest ważna informacja. Jest tylko malutki problem rura stoi w pionie i ma mnóstwo dziur.
• TRUDNY ŁADUNEK - należy przenieść na rozciągniętym materiale naczynie z wodą, w taki sposób, aby wyeliminować możliwość jej rozlania.
• LABIRYNT - cała grupa musi przejść przez labirynt, nie dotykając linek wyznaczających korytarz(do linek przymocowane są dzwoneczki). Dwa warianty:
1. Trudność polega nad tym, że osoba idąca ma zawiązane oczy i jest prowadzoną przez widzących uczestników przy pomocy głosu. 2. Trudność polega na tym, że cała grupa, oprócz pierwszej i ostatniej osoby, ma zawiązane oczy i idzie jeden za drugim trzymając się za plecy.
• MASAKRA – uczestnicy ustawiani są przez instruktora blisko siebie w różnych pozycjach. Następnie grupa owijana jest folią strecz i już jako całość musi przejść przez określony odcinek drogi.
• WYŚCIG Z KULKĄ – 5 osób otrzymuje 5 fragmentów rynny, i tworzą krótki rurociąg. Prowadzący wpuszcza piłeczkę do pierwszej z rynien, ta tocząc się wlatuje do drugiej, w tym momencie osoba z pierwszą rynną jak najszybciej udaje się na koniec rurociągu, zanim doleci tam piłeczka. Powtarzając tą czynność zespół ma za zadanie pokonać wyznaczoną trasę, nie pozwalając piłeczce wypaść na ziemię.
• NARTY - drużyna musi przejść na czas w specjalnych nartach wyznaczony odcinek drugi.
• PAJĘCZYNA - zespół musi przenieść wszystkich członków ekipy przez zawieszoną pomiędzy drzewami pajęczynę z dzwoneczkami (im mniej dotknięć pajęczyny lub dzwoneczków tym więcej punktów).
• PING PONG - uczestnicy mają za zadanie przemieścić piłeczkę na odcinku 5 metrów za pomocą rur pcv.
• PRZELEWANIE WODY - uczestnicy mają za zadanie przelać wodę z wiaderka do wiaderka przy pomocy linek przymocowanych do jednego z nich.
• WĄŻ - uczestnicy stojąc na skrzynkach mają do przejścia wyznaczony odcinek drogi.
• CHUSTA KLANZY – dzięki współpracy całej drużyny, piłka znajdująca się na bardzo dużej chuście (10 m środenicy), musi znaleźć się w otworze znajdującym się na środku chusty.
OGNISKO
Trzaskające drewno, unoszące się w górę płomienie i ten zapach, a do tego smaczna kiełbaska do własnoręcznego upieczenia.
DYSKOTEKA
Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zasobów naszego wspaniałego Dj’a.
REJS ŻAGLÓWKĄ

RANDKA W CIEMNO
Jedna osoba ma do wyboru 3 kandydatów na „randkę”. Musi wybrać spośród nich
- „w ciemno”. Pomocne są 3 pytania, dzięki którym podejmie decyzję. Na szczęśliwą „parę” czeka nagroda… z małym przymrużeniem oka
WATERPOLO
Zasady proste jak w piłce nożnej- piłka jest jedna a bramki są dwie. Gramy jednak
w wodzie i używamy rąk.
SIATKÓWKA
W Natura Park posiadamy swoje własne boisko do piłki siatkowej plażowej. Rozgrywki możliwe są zawsze.
WIECZÓR FILMOWY
Kino w plenerze z przyjaciółmi, po aktywnie spędzonym dniu – to jest to !!!
GRY PLANSZOWE
Chwila odpoczynku dla ciała, ruszamy teraz komórkami mózgowymi! Zasiadamy do gier planszowych! Jak tu się odnaleźć bez smartphona… 
MAKARONOWY FESTIWAL
Piankowa wojna! Wskakujemy do wody i dostajemy w swoje ręce makarony… do nauki pływania. Świetna zabawa gwarantowana.
ZAMEK
Ślizg do wody zrobiony z nadmuchiwanego zamku zawsze wywołuje uśmiech nie tylko u najmłodszych uczestników.
GIGANT PIŁKARZE
Boisko piłkarskie to popularne barowe piłkarzyki w wersji makro. W grze zamiast miniaturowych piłkarzyków "uwięzionych" przy obracających się drążkach, uczestniczą piłkarze przypięci do aluminiowych rur. W grze może jednocześnie uczestniczyć czternastu piłkarzy. Każdy z nich może poruszać się tylko wzdłuż rury, do której jest przypięty. Zasady są bardzo proste... piłka jest okrągła a bramki są dwie.
PAINTBALLOWY TOR PRZESZKÓD „ COMANDO XS”
Tor przeszkód, należy pokonać jak najszybciej do tego super ubaw i ekstra okazja, aby postrzelać z paintballa do celu.
informacje również na naszym FB:
https://www. facebook. com/ SzogunTravelSuperOboz

Wyślij wiadomość

Poleć nasze ogłoszenia swoim znajomym