Sprzedam nieruchomość inwestycyjną

cena: 1950000 pln
  • Śląskie
  • Kłobuck
  • Mokra 67
  • 533658775
  • brak...
  • kucharczykmaria@wp.pl
  • Sprzedam
  • NIERUCHOMOŚCI
  • INWESTYCYJNE
  • 21939

OPIS:

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży na jednej posesji Mokra (śląskie) inwestycja realizowana w latach 1998 w postaci ::
a) hali 500m2 ogrzewanej- obecnie hala jest wynajmowana najemcy
b) zakład cukierniczy 300m2 też wynajmowany najemcy + nad nim nie wykorzystane poddasze do adaptacji.
c) dom mieszkalny kryty blachą aluminiową z panelami słonecznymi - cztery kondygnacje pokoje pod wynajem dla pracowników delegowanych lub z Ukrainy około 30-35 miejsc noclegowych
d) mieszkanie socjalne 50m2( trzy pokoje + WC + kuchnia )
e) dwie wiaty blaszane obie po około 200m2 z przeznaczeniem pod magazyny lub zakład produkcyjny na razie nie zagospodarowany.
f) garaż z kanałem naprawczym około 140m2 też nie zagospodarowany
g) budynek magazynowy około 110m2 też nie zagospodarowany
h) trzy oddzielne szamba(przy domu , cukierni , hali i mieszkania socjalnego)
i) utwardzona powierzchnia wyłożona w kostce brukowej około 2400m2.
j) działka ogrodzona z przodu od ulicy metalowe przęsła kute pozostała płot betonowy. Cała ta działka na której są w/w nieruchomości jest częściowo zabudowana bo jest o powierzchni około 8tys m2. z ogromnym potencjałem na dalsze inwestycje budowlane.
k) za ogrodzoną posesją grunty rolne o powierzchni około 3 ha (do sprzedaży w części lub w całości za dodatkową opłatą).
l) studnia głębinowa 30mb-własna woda
ł) siła 8 KW z możliwością zwiększenia mocy Chciałabym sprzedać to potencjalnemu inwestorowi za kwotę około 1,95mln zł (do negocjacji ). Atutem dla przyszłego inwestora jest to że posiadłość ta przynosi od razu dochód co jest szczególnie ważne przy ewentualnej pożyczce zwraca się rata kredytu z czynszu z wynajmowanych pomieszczeń czyli (domu, hali ,zakładu cukierniczego i pomieszczeń socjalnych). Pozostała reszta nie zagospodarowanych pomieszczeń ewentualnie też może być do wynajmu. Z tyłu za zakładem cukierniczym druga osobna ogrodzona zagroda z budynkami gospodarczymi. Przyległe do niej grunty mogą być przeznaczone do dalszych inwestycji stanowiącą nieodłączną część z działką siedliskową. Powód sprzedaży tej nieruchomości jest taki ,że brak nam czasu na doglądanie jej bo prowadzimy dwa składy budowlane MIVA SKO T. Skoczylas i MIVA M. Kucharczyk (płytki, panele, okna, drzwi, kostka brukowa art. hydrauliczne, elektryczne i narzędzia). Przez miejscowość Mokra przebiega droga nr 2023S jak również koleje PKP w bliskiej odległości jest ta nieruchomość od miasta Kłobuck i Częstochowa. Przyszłemu inwestorowi w miarę możliwości możemy pomóc w nawiązaniu różnych kontaktów biznesowych oraz pomóc w znalezieniu rynków zbytu (materiały wykończeniowe i inne wszystko z naszego profilu działalności gospodarczej). Możemy pomóc również w nawiązaniu kontaktów biznesowych z Agencjami Pracy z nami współpracującymi odnoście zatrudnienia jak i noclegów . Doskonały czas na zakup przy galopującej inflacji zarówno u nas jak i na całym świecie.

Wyślij wiadomość

Poleć nasze ogłoszenia swoim znajomym