Sprzedam mieszkanie w Wołominie, 48 m², 3 pokoje, II piętro, super lokalizacja

cena: 290000 pln
  • Mazowieckie
  • Wołomin
  • Wołomin, Osiedle Słoneczna, blok 12
  • brak...
  • darekewa2019@gmail.com
  • Sprzedam
  • NIERUCHOMOŚCI
  • MIESZKANIA
  • 20113

OPIS:

Sprzedam bez pośredników: Mieszkanie w Wołominie, Osiedle Słoneczna, własnościowe spółdzielcze, z księgą wieczystą. 3 pokoje, widne, z oknami na dwie strony bloku. 48 m² + balkon 3,6 m² + piwnica 6 m², II piętro, schody niskie, łatwe do wchodzenia, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową. Centralne ogrzewanie. TV, internet UPC. Bardzo dobra lokalizacja - 25 min pociągiem elektrycznym do stacji metra Warszawa Wileńska.
Blok z cegły, wybudowany w latach 60-tych, w bardzo dobrym stanie, solidny, obudowany sidingiem. Ciepły zimą i jesienią, a przyjemny wiosną i latem. Mieszkanie oddychające, zupełnie inne powietrze i samopoczucie niż w blokach z wielkiej płyty. Blok 3-piętrowy, trzy mieszkania na piętrze. Klatka czysta, odmalowana. Dodatkowo duża piwnica 6m², swobodnie mieszczą się rowery i inne rzeczy. Przy bloku znajduje się parking samochodowy.
Mieszkanie odnowione, na biało, czyste, podłoga z klepki drewnianej, wycyklinowana, anty poślizgowa, pokryta bezbarwnym, ekologicznym olejem , naturalna i zdrowa. Okna plastikowe w pokojach mniejszych i kuchni, w salonie drewniane, w bardzo dobrym stanie.
Mieszkanie ma wiele możliwości przebudowy, zmian w zależności od pomysłowości i potrzeb. Można zrobić 2 duże pokoje, w tym jeden z kuchnią.
Osiedle Słoneczna to bardzo ciche, spokojne i zielone osiedle, położone w najlepszym punkcie miasta Wołomin, blisko stacji PKP Wołomin-Słoneczna (3 min pieszo). Pociągiem elektrycznym można dojechać do:
- Warszawy Wileńskiej (25min) , przy której znajduje się stacja metra
- Warszawy Zachodniej - przy której znajduje się Główny Dworzec PKS
- i w przeciwnym kierunku do: Tłuszcza, Wyszkowa, Małkini, Ostrołęki, Białegostoku.

Połączenia z Warszawą również autobusowe:
Przystanek W (3min pieszo) - dojeżdża do centrum Warszawy, również autobusy J do Warszawy przez Marki (przystanek przy Galerii) i autobus T (trasa z centrum Warszawy do Tłuszcza), oraz autobusy L35, L38, L40. Można między innymi dojechać do szpitala w Wołominie, na cmentarz.
W pobliżu Galeria Handlowa Wołomin (5min pieszo) z Carrefour, kinem Helios, Leroy-Merlin, Media Expert, Komfort i wiele innych. Blisko przychodnie zdrowia, apteki, szkoły, przedszkola, żłobki, fryzjerzy oraz inne usługi i wiele sklepów spożywczych.

1. DUŻY POKÓJ 18,2 m², + BALKON 3,6 m²
Największy pokój tzw. salon z wbudowaną szafą wnękową małą, bardzo ustawny i widny, usytuowany od strony wschodniej. Budzi nas wschodzące słońce, które ogrzewa swoimi promieniami do godzin południowych.
Balkon, długość 4,5 m², szer. 0,8 m². Widok z balkonu jest na podwórko z placem zabaw i ławeczkami do siedzenia, tonie w zieleni, ma dużo krzewów i wysokich drzew, które oprócz naturalnej przeciwsłonecznej osłony dają dużo świeżego powietrza.
2. POKÓJ 2 - 9,6 m²
Mniejszy pokój, położony od strony zachodniej, słońce pokazuje się dopiero w godzinach popołudniowych, ale jest miły, kameralny i bardzo przytulny. Na podłodze położone są panele.
3. POKÓJ 3 = 7,8 m²
Pokój najmniejszy, również od strony zachodniej. Klepka drewniana. Z tego pokoju wchodzi się do kuchni. Ścianę z kuchnią można usunąć i otrzymamy dużą jadalnię z kuchnią. Niepotrzebna do tego zgoda administracji.
4. KUCHNIA WIDNA 5,23 m²
Do kuchni wchodzi się z najmniejszego pokoju. Jest widna i ustawna z możliwością wspomnianego powiększenia.
5.PRZEDPOKÓJ 5 m²
Z przedpokoju jest wejście do łazienki, oraz trzech pokoi. Przedpokój jest długi 3,85m, szer. 1,10m z dużą, dwu drzwiową szafą wnękową na ubrania wierzchnie Na górze i na dole szafy dodatkowo są pawlacze.
6. ŁAZIENKA - 3,2 m²
Glazura, terakota, kabina prysznicowa, wc, mała umywalka z szafką, pralka (do uzgodnienia, może zostać).
Czynsz miesięczny wynosi 380zł + opłaty za wodę, wywóz śmieci. Ostatni rachunek na dwie osoby z opłatami za wodę i wywóz śmieci wynosił 568 zł. Do tego dochodzą opłaty za prąd i gaz według wskazań liczników. Prąd zarejestrowany w PGE i gaz w PGNiG (najkorzystniejsze opłaty). Plus wedle życzenia TV i internet.
UWAGA! Ściany nie mają gładzi. Pomalowane są farbą strukturalną białą tzw. barankiem.
Jeżeli chcecie Państwo otrzymać więcej zdjęć i informacji, poproszę o kontakt tel 668 055 335
Na Facebooku na stronie "Mieszkanie Wołomin Sprzedam" znajdziecie Państwo dokładny plan mieszkania i inne fotki też.

Wyślij wiadomość

Poleć nasze ogłoszenia swoim znajomym