Katalog firm bezpłatny, jak dodać firmę za darmo?

2022-07-12 Darmowe Firma i biznes Internet
Katalog firm bezpłatny, jak dodać firmę za darmo?
Dodaj firmową stronę za darmo, do mocnej bazy firm na witrynie z darmowymi ogłoszeniami dla wszystkich. Jak dodać swoją domenę/markę za darmo do mocnej bazy stron? Otóż wejdź na stronę Oyh.pl, wybierz zakładkę Firmy, a w niej znajdziesz przycisk "Dodaj firmę za darmo". W tym celu, a także późniejszych zmian, edycji wpisu należy założyć konto lub zalogować się przez Facebook, lub konto Google. Wasze konto zostanie automatycznie utworzone i będzie możliwość dodania firmy i ogłoszeń za darmo. Po zalogowaniu przejdziesz na zakładkę, klikając Dodaj firmę za darmo, gdzie intuicyjny interfejs pokieruje Cię, jak w łatwy sposób wprowadzić podstawowe dane. Ponadto będzie możliwe m.in. dodać niepowtarzalny opis firmy, wpisać nazwę strony — link do niej oraz załączyć logo i tło Twojej zakładki firmowej.

Bezpłatny katalog firm — dodaj wpis za darmo

Dodanie artykułu firmowego nie wiąże się z jakimikolwiek płatnościami za okres 1 miesiąca. Każdy darmowy wpis wraz z aktywnym linkiem do Państwa domeny jest bezpłatny, bowiem katalog firm jest za darmo. Tak więc nie zapłacicie ani grosza za wprowadzenie firmy do naszej bazy stron.

Masz firmę? Dodaj za darmo do katalogu firm na Oyh.pl
Katalog firm dla każdej firmy

 

Co powoduje wprowadzenie strony do katalogu firm OYH?

Mianowicie poza reklamą nazwy w wyszukiwarkach jak Google, bing, Yahoo czy MSN oraz innych, będą Państwo mieli dodatkowy przekaz do potencjalnych klientów. Jest to wygodne rozwiązanie, bowiem w tym miejscu to klient szuka Was, a nie odwrotnie. To każdy klient poszukuje Państwa produktów lub usług i w razie zainteresowania, znajdzie kontakt właśnie do Waszej firmy.
Ponadto poza pozycjonowaniem we wspomnianych wyszukiwarkach, wielu klientów naszego serwisu będzie mogło odnaleźć właśnie kontakt do Państwa i porozmawiać nt. propozycji współpracy lub oferowanych usługach, lub sprzedawanych towarach.

 

Wyróżnij się spośród dziesiątek tysięcy ofert

Ważne jest, aby być jak najwyżej na naszych listach, co wiąże się z promowaniem ogłoszenia. Tylko oferty, które są wysoko, posiadają zwiększone zainteresowanie daną usługą, bowiem te ogłoszenia znajdujące się na odległych listach powodują, że rzadko potencjalni klienci do nich dochodzą. Na pewno warto wydać nawet niedużą kwotę i być na świeczniku (zajmować czołowe pozycje), do czego zachęcamy. Przypominamy, za dodawanie ogłoszenia nie płacą Państwo nic. Wszystkie dodane oferty, znajdą się w Państwa stronie firmowej, co ułatwi prezentację firmy.

Przykładowe strony firmowe wyglądają w ten sposób:
https://oyh.pl/firmy/enter-nieruchomosci
https://oyh.pl/firmy/ogloszenia

 

Jak dodać opis działalności i/lub oferowane usługi, lub produkty?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Państwa zakładka mogła wyglądać jeszcze lepiej (niż powyżej proponowane) i nie trzeba zatrudniać w tym celu grafika czy copywritera;) W łatwy sposób sami możecie to wykonać, a potrzeba tak nie wiele. Najważniejsze dobrze dobrany opis o działalności firmy, o świadczonych usługach lub wytwarzanych ew. sprzedawanych produktach. Celem jest przedstawienie najważniejszych kwestii odnośnie możliwości nabycia wspomnianych dóbr przez zainteresowanych.
 

Dodaj logo i tło, aby uatrakcyjnić swoją zakładkę

Elementy graficzne odgrywają ważną rolę, bowiem co klient czasem nie doczyta, to sobie wyobrazi, przeglądając przekaz graficzny na stronie. Dlatego zdjęcia, tło, a nawet logo są ważną odsłoną graficzną, mającą na celu także przekaz, jaki daje Państwa marka.
 

Dodaj firmę za darmo do znanego katalogu

Dodanie wpisu firmowego nie wiąże się z dokonaniem płatności za okres 30 dni. Każdy wpis wraz z aktywnym linkiem do Państwa strony jest bezpłatny, tak więc nie musicie płacić ani złotówki. Następne okresy są płatne, nie są to wygórowane stawki, można określi za jedne z niższych na rynku. Dlatego też można określi, że są porównywalnie niskie z podobnymi konkurencyjnymi witrynami, które oferują podobne udogodnienia.
 
Dodawanie firmy za darmo na Oyh.pl
Dodaj firmę do bazy z firmami

Zapraszamy wszystkie firmy, instytucje, organizacje, blogi i pozostałe strony www do dodania wpisu do katalogu firm na stronie OYH.pl. Istnieje możliwość dodania firmy do katalogu firm lub dodania artykułu (także z linkiem) na naszym blogu — tu możesz dodać swój wpis https://oyh.pl/news.

Tagi: #jakdodacwpisdokatalogu #dodaniefirmydokatalogu #bezpłatnykatalogfirm

 
Zobacz inne artykuły na blogu bezpłatne ogłoszenia OYH:

Treść dodana przez: Ogłoszenia OYH.pl Ogłoszenia OYH.pl
Do góry