Darmowe ogłoszenia - nowy projekt graficzny strony z ogłoszeniami

2022-03-19 Darmowe Dom i ogród Firma i biznes Internet Motoryzacja Nieruchomości Ogłoszenia Praca Usługi
Darmowe ogłoszenia - nowy projekt graficzny strony z ogłoszeniami
Nowoczesny design i jeszcze nowsze darmowe ogłoszenia Oyh.pl, a konkretnie nowa odsłona szaty graficznej "szytej na miarę" oczekiwań naszych klientów. Nowy projekt graficzny zakładał lepsze usystematyzowanie spójności strony, ponadto dopasowanie do obecnych trendów i wytycznych popularnych przeglądarek i wyszukiwarek. Odnośnie designu, tzn. związanego ze wzornictwem przemysłowym, grafiką użytkową i sztuką użytkową, wszystkie te dziedziny ściśle ze sobą muszą współgrać.

Co to jest design?
Otóż podążając z popularną encyklopedią internetową tzn. za Wikipedią, design charakteryzuje się i jest to: 
"ogół działań o charakterze twórczym, dotyczącym projektowania dóbr i usług, których celem jest tworzenie wartości dodanej z perspektywy klienta, firmy oraz w wymiarze całego kraju jego powstawania". Dlatego też zdecydowaliśmy się na wykonanie kroku milowego naprzód, aby dorównać wysokim standardom i zasadom obecnie obowiązującym.

Nadmienić należy, iż poza względami wizualnymi, równie istotną rzeczą jest (jeśli nawet nie ważniejszą) funkcjonalność serwisu z ogłoszeniami. Bowiem nic tak nie zniechęca do dalszego działania każdego użytkownika (i coraz bardziej roboty wyszukiwarek) jak wolno działająca strona. Dlatego priorytetem była szybkość i spójność działania, pod każdym względem. 

Jakie zmiany nastąpiły, po opublikowaniu nowej szaty graficznej, nowoczesnej strony www? 
- dużo szybciej działająca witryna z ogłoszeniami Oyh, zarówno strona główna, jak i podstrony serwisu, 
- zmiana PHP, co dodatkowo zoptymalizowało silnik i nowy "lekko" wczytujący się skrypt w całej witrynie, 
- wdrożenie i zoptymalizowanie treści w dodatkowych trzech językach obcych: angielski, niemiecki i ukraiński, 
- przejrzystość serwisu i proponowanych usług m.in. promowanie produktów, 
- więcej możliwości płatności, poza Dotpay, możliwy jest wybór płatności Przelewy24, rozważamy kolejne możliwości form płatniczych.
 
Jakie zmiany w samych ogłoszeniach?
Najważniejsze to: 
- od teraz możliwe dodanie 6 zdjęć i zapis w szybkim formacie dla plików, co usprawni działanie podstrony ogłoszenia
- możliwość rotacji zdjęć (łatwe przesuwanie myszką) - kolejności wyświetlania i ustawienia zdjęcia głównego (pierwsze od lewej strony)
- usunięcie e-maila, przede wszystkim przeciwdziałaniu spamu, który mógł być wysyłany na maile, które były widoczne w ogłoszeniu. W zamian jest skrzynka mailowa, która umożliwia komunikację wewnątrz naszego serwisu, co wydaje się optymalnym rozwiązaniem z punktu widzenia każdego użytkownika (brak wstępnej informacji dla użytkownika o innym użytkowniku i jego mailu bez swojej zgody)
- usunięcie bezpośredniego linku dofollow z ogłoszenia. Taka możliwość jest przy dodaniu Firmy wraz z aktywnym, dającym moc linkiem prowadzącym do Państwa strony www.


Dodawanie artykułów na blogu
Od teraz, macie Państwo możliwość dodania własnego przygotowanego tekstu (SPAM będzie usuwany). Posiadasz ciekawą informację? Podziel się nią z naszą społecznością. Ponadto możesz zareklamować swoje produkty lub usługi. Koniecznie dodaj tekst i zdjęcie, obrazujące daną rzecz lub usługę.
Zobacz ostatnie wpisy na blogu darmowe ogłoszenia OYH:

Treść dodana przez: Ogłoszenia OYH.pl Ogłoszenia OYH.pl
Do góry