Blogi pozycjonowanie stron

2022-04-03 Firma i biznes Motoryzacja Nieruchomości Praca Usługi
Blogi pozycjonowanie stron

Oferta Blogów do pozycjonowania Twojej strony

W chwili obecnej mamy do dyspozycji około 60 wieloletnich blogów (to nie są subdomeny na blogspocie czy bloggerze, które nic nie dają). Mają określone wytyczne, posiadają wieloletnią historię w sieci (najstarsze od 1999 roku) oraz inne istotne aspekty, o czym przeczytacie Państwo poniżej. Blogi są wieloletnie, solidne i co ważne moderowane na bieżąco. Ręczne dodanie wpisu nie jest najszybszą czynnością, dlatego nasza firma przeprowadza cały proces.
 pozycjonowanie stron - oferta blogów
Owszem, ręczne dodawanie wpisów zabiera dużo więcej czasu, lecz tak wykonujemy po to, aby całość spójnie wyglądała i dawała pożądany efekt (nie wrzucamy tekstów z automatów). Dokładamy wszelkich starań, tak jakbyśmy chcieli, aby nasze strony były pozycjonowane. Na potrzeby publikacji ważne są zdjęcie i/lub logo do wyróżnienia artykułu i Państwa firmy. Dodatkowo preferujemy szereg wytycznych, m.in. unikatowe teksty na min. 2000 znaków ze spacją. Tak długi artykuł z zawartym linkiem do Państwa strony wygląda naturalnie i wydaje się być również super rozwiązaniem, nie tylko dla klientów, ale także dla wyszukiwarek np. Bing, Yahoo czy Google. Rankowanie długich tekstów z linkiem ma swój wymierny charakter, dlatego silnie przestrzegamy obranych zasad. Ściśle prowadzone restrykcje odnośnie blogów, sprawiają, że nie są postrzegane przez roboty wyszukiwarek za strony z nielubianym spamem. Wręcz przeciwnie, dają poczucie właściwych treści, które przekazują pożądaną wartość.
 
Nie trzeba wybierać pełnego pakietu blogów, można wybrać pojedyncze wpisy do blogów. To Państwo decydują, ile artykułów chcecie zamieścić o swojej firmie, działalności, ofercie czy po prostu stronie internetowej.
 

Koszt wpisu na blogi
I OPCJA: Jeżeli posiadają Państwo własne teksty, to istnieje możliwość przesłania, a my udostępnimy je na naszych blogach. Tańsza wersja za opublikowanie artykułu na naszych blogach to koszt PLN 79,00/blog dla Państwa domeny.
 
II OPCJA: Wpis do każdego bloga to koszt PLN 99,00 (napisanie unikalnego tekstu i umiejscowienie go na blogu wraz z dodatkami, które uatrakcyjnią).
 
Uwaga: Nie pozycjonujemy stron zakazanych polskim prawem m.in. hazardu, erotyki oraz konkurencji.
Wybierz dla siebie odpowiedni pakiet - przejdź do: Sklepu (kliknij zakładkę sklep).


Zobacz najciekawsze artykuły na naszym blogu darmowe ogłoszenia OYH:

Treść dodana przez: Ogłoszenia OYH.pl Ogłoszenia OYH.pl
Do góry