Kategoria

8424 ilość ogłoszeń

BLOGI-POZYCJONOWANIE-STRON

Oferta Blogów do pozycjonowania Twojej strony 

W chwili obecnej mamy do dyspozycji 21 wieloletnich blogów (to nie są subdomeny na blogspocie czy bloggerze, które nic nie dają). Mają określone wytyczne, o czym przeczytacie Państwo poniżej.
 
Blogi są wieloletnie, solidne i co ważne moderowane na bieżąco. Ręczne dodanie wpisu nie jest najprostszą czynnością, dlatego nasza firma przeprowadza cały proces. Zabiera to trochę czasu, aby całość spójnie wyglądała i dawała pożądany efekt. Na potrzeby publikacji ważne są zdjęcie i/lub logo do wyróżnienia artykułu i Państwa firmy. Dodatkowo preferujemy szereg wytycznych, m.in. unikatowe teksty na min 1800 znaków ze spacją. Tak długi artykuł z zawartym linkiem do Państwa strony wygląda naturalnie i wydaje się być również super rozwiązaniem, nie tylko dla klientów, ale także dla wyszukiwarek np. Bing, Yahoo czy Google. Rankowanie długich tekstów z linkiem ma swój wymierny charakter, dlatego silnie przestrzegamy obranych zasad. Ściśle prowadzone restrykcje odnosnie blogów, sprawiają, że nie są postrzegane przez roboty wyszukiwarek za strony z nielubianym spamem. Wręcz przeciwnie, dają poczucie właściwych treści, które przekazują pożądaną wartość.
 
Nie trzeba wybierać pełnego pakietu blogów, można wybrać pojedyncze wpisy do blogów. To Państwo decydują, ile artykułów chcecie zamieścić o swojej firmie, działalności, ofercie czy poprostu stronie internetowej. 
 

Koszt wpisu na blogi

I OPCJA: Wpis do każdego bloga to koszt 30 pln (napisanie unikalnego tekstu i umiejscowienie go na blogu wraz z dodatkami).
 
II OPCJA: Jeżeli posiadają Państwo teksty, istnieje możliwość przesłania, a my udostępnimy go na naszych blogach. Tańsza wersja za opublikowanie artykułu na naszych blogach to koszt 20 pln/1 blog dla Państwa domeny.
 
Uwaga: Nie pozycjonujemy stron zakazanych polskim prawem m.in hazardu, erotyki oraz konkurencji.
 
Prowadzisz stronę www lub firmę? Bądź mocny w wyszukiwarce Google i innych!
Koniecznie dodaj swoją domenę wraz z krótkim, unikalnym opisem do naszych solidnych i dających moc katalogów stron i katalogów firm.
 
POLECAMY! 
Darmowe ogłoszenia Oyh.pl (opcja z linkiem)  
darmowe ogłoszenia Oyh