Kategoria

7288 ilość ogłoszeń

OGLOSZENIA NIERUCHOMOSCI BEZ POSREDNIKOW

Gdzie szukać ogłoszenia mieszkania lub domu bez pośredników?

Od dłuższego czasu, może kilku lat zaobserwowaliśmy rozwój i wzrost na rynku nieruchomości. Zarówno rynek pierwotny, tworzony przez deweloperów, który oferuje coraz to atrakcyjniejsze oferty domów, lokali czy mieszkań, a także liczne oferty z rynku wtórnego  - nieruchomości używanych, zachęcają do zmiany warunków życia codziennego. Obecny trend potęguje ceny ze sprzedaży mieszkania, które w znacznej mierze są na wysokim poziomie. Mając na uwadze możliwość kupna domu do remontu (przy jednoczesnej sprzedaży mieszkania  - tańszej nieruchomości), interes wydaje się być opłacalny. Nad odwrotną sytuacją w obecnej sytuacji należy się zastanowić, aczkolwiek często zdarzają się na rynku okazje, które trzeba sumiennie wypatrywać. Jeżeli ze sprzedaży domu (potencjalnie droższej nieruchomości) otrzymamy odpowiednio wysoką sumę, nie powinniśmy się bać o zakup kolejnej nieruchomości, którą sobie zaplanujemy. Aktualnie obserwujemy rosnące ceny nieruchomości i mimo wszystko zwiększony popyt na domy i mieszkania, który jest odbiciem wzrostu przychodów mieszkańców, a także dosyć nisko wycenianymi stopami procentowymi na rynku finansowym. Widocznym odbiciem takiej sytuacji jest możliwość zakupu mieszkania, domu lub innej nieruchomości na kredyt hipoteczny z banku, no chyba że ktoś posiada wystarczającą ilość gotówki. Dzięki takim uwarunkowaniom na rynku łatwiej jest nam zdecydować się o nabyciu wymarzonego lokalu do zamieszkania lub inwestycji. Wiele osób wykorzystuje ten dobry czas, bowiem nieruchomości wydają się być dobrym i pewnym rynkiem do inwestycji, tak aby przyniosły oczekiwane zyski. A dzieje się tak, że gros ludzi (inwestorów) rezygnuje tym samym z nisko oprocentowanych i mało opłacalnych w obecnej chwili lokat bankowych. 

Gdzie szukać ogłoszeń nieruchomości - mieszkania lub domu bezpośrednio od właściciela?

W dobie nieskomplikowanego dostępu do sieci, odnalezienie odpowiedniej i pasującej nam nieruchomości nie sprawia żadnego problemu. Najpowszechniejsze portale ogłoszeniowe dysponują dużą ilością ogłoszeń mieszkania, domy, grunty, działki, lokale biurowe, ułatwiając tym samym sprzedaż, zakup lub wynajem dla potencjalnego inwestora. A dzieje się to tak, nawet bez pomocy pośrednika czy doradcy, działającego na rzecz reprezentowanej przez niego strony. Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników jak mieszkania, grunty, stancje, domy, ziemia, hale, magazyny, pokoje, biura cieszą się coraz większym wzięciem. Dla chcących wynająć lub sprzedać nieruchomość bardziej opłacalne jest znalezienie klienta na własną rękę. Unikniemy w ten sposób konieczności zapłacenia często wysokiej prowizji, która jest wyrażona w procentach (najczęściej 2-3 % netto, grunty średnio 5% netto) od sumy transakcji. Również strona kupująca, która orientuje się w dopilnowaniu wszystkich formalności, częściej wybierze ogłoszenia nieruchomości bezpośrednio od właściciela. Prywatne oferty zawsze budzą największe zainteresowanie, nikt nie chce przepłacać za zakup dóbr luksusowych jakimi są mieszkania, domy, biura, lokale i inne nieruchomości inwestycyjne... czytaj dalej.  

ogłoszenia nieruchomości bez pośredników | ogłoszenia nieruchomości | bezpłatne dodawanie ogłoszeń nieruchomości | dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo | darmowe ogłoszeni nieruchomości | ogłoszenia domy na sprzedaż | ogłoszenia mieszkania na sprzedaż

 

Zobacz ostatnie artykuły na naszym blogu z darmowymi ogłoszeniami OYH:

 

POLECAMY: odwiedź naszą stronę poświęconą wyłącznie nieruchomościom!

Ogłoszenia nieruchomości bez pośredników | Gdom.pl

Dodawanie ogłoszeń nieruchomości za darmo: na sprzedaż, zamianę lub wynajęcia.  Mieszkania, domy, grunty, działki, lokale użytkowe, hale, magazyny, stancje, noclegi, garaże i inne nieruchomości. Bezpłatne ogłoszenia nieruchomości bez pośredników, bezpośrednio od dewelopera, a także od właścicieli nieruchomości i od osób prywatnych.

darmowe, bezpłatne, oferty, ogłoszenia, nieruchomości, dodawanie, za darmo